Medycyna

Internetowa strona tematyczna!

Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg propozycji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.


Comments are closed.